دفترفروش: تهران - میدان ولیعصر - خیابان کریمخان زند - شماره 269 طبقه 3 09122852378
info@rahatraffic.com

طول عمر ضربه گیر لاستیکی ستون پارکینگ

رها ترافیک (آسیا ویژن) > مقالات > تجهیزات ترافیکی > طول عمر ضربه گیر لاستیکی ستون پارکینگ

ضربه گیرلاستیکی ستون پارکینگ یا محافظ ستون جزء تجهیزات محافظ ستون پارکینگ محسوب می شود. استفاده از آن باعث جلوگیری از صدمه به بدنه خوردو هنگام پارک یا چرخش و جلوگیری از صدمات احتمالی به گوشه یا لبه ستون های ساختمان می شود. ضربه گیر ستون بغیر از پارکینگها در نقاط دیگر هم کارایی دارند. مکانهای کنجی و تیز چون بیمارستانها، مهد کودکها یا مدارس و مکانهایی که با بازی و دویدن و تفریح کودکان همراه است. این ضربه گیرها در مکانهای پرتردد یا اوژانسها که با ازدهام رفت و آمد و حمل و نقل بیماران همراه است، بکار برده می شوند.

ویژگی ها و مزایای ضربه گیر لاستیکی ستون پارکینگ

این ضربه گیرها متناسب با کاربرد هایی که دارند از ویژگی های متنوعی برخوردار هستند که در ادامه به ذکر بعضی از مهمترین ویژگی ها می پردازیم :

  • داشتن شبرنگ که باعث جلب توجه راننده در مناطق تاریک شده و از وقوع حادثه جلوگیری می کند.
  • قابلیت یا سهولت چسباندن به سطوح مختلف اعم از سیمانی ، سنگی ، گچی ، آهنی و … که باعث می شود در مکانهای مختلف کارآیی بالایی داشته باشد.
  • قابلیت استفاده ازپیچ و رول پلاک، تفنگ هیلتی یا میخکوب جهت چفت کردن بر روی سطوح بدون ترک یا شکستگی تجهیزات
  • تنوع در مدل و طرح و رنگ امکان انتخاب نمونه های متناسب با محل نصب را فراهم کرده است.
  • مقاومت بسیارخوب این ضربه گیرهای لاستیکی  باعث انعطاف آن در برابر ضربه شده است.
  • جلوگیری از آسیب دیدن گوشه ستون پارکینگ و سپرهای خودرو
  • قابلیت نصب سریع و آسان در هر مکان و هر موقعیت
  • ایمن سازی فضای استفاده شده برای اطمینان بیشتر در حفظ امنیت

مکانهای مورد استفاده محافظ ستون پارکینگ

ضربه گیر لاستیکی ستون پارکینگ به عنوان یکی از لوازم ضروری جهت افزایش ایمنی پارکینگ ها مورد توجه قرار گرفته است . درست است این وسیله جزء تجهیزات ایمنی پارکینگ محسوب می‌شود ولی نمونه های لاستیکی آن بغیر از دور ستون های پارکینگ و دیوار پارکینگ موارد استفاده زیاد دیگری هم دارد. ضربه گیرلاستیکی ستون پارکینگ در تمام ساختمان های مسکونی و تجاری و تفریحی مورد نیاز می باشد. کاربرد ضربه گیرستون در شهر بازی برای محافظت محل ماشین سواری کودکان، در مهد کودک ها جهت پیشگری از آسیب به کودکان و همچنین در بیمارستان ها برای ایجاد محیطی ایمن در هنگام حمل برانکارد استفاده می شود.

پاسخ بدهید